Отправляет email-рассылки с помощью сервиса Sendsay
  Все выпуски  

Лохотрон сьогоднi, нове на LohotronToday.at.ua (49-й випуск)


Мо╖ Вам в╕тання! Ви чита╓те розсилку сайту

"Лохотрон сьогодн╕: енциклопед╕я шахрайств та лохотрон╕в"

LohotronToday.at.ua

Проект "Лохотрон сьогодн╕" працю╓ ╕з 15 лютого 2005 року!


*- розсилка виходить щом╕сяця, ор╕╓нтовно 18-22 числа, ╕з перел╕ком нових матер╕ал╕в за останн╕й м╕сяць -*


Щоб не забути зав╕тати на сайт, митт╓в╕ оновлення можливо переглядати через подачу RRS 2.0 за такими адресами:

- новини: http://www.lohotrontoday.at.ua/news/rss/, статт╕: http://lohotrontoday.at.ua/publ/rss/.

Автоматизувати та спростити "до неможливого" використання функц╕╖ RSS можна, зокрема, за допомогою веб-оглядача (браузера) Maxthon (дуже схожий на Internet Explorer, лише у сотню раз╕в функц╕ональн╕ший, ма╓ к╕лька мов програми (у т.ч. укра╖нська та рос╕йська). Maxthon завантажити можна за цим л╕нком.


 
Некоторые Кредитные Союзы в современном некотором царстве, некотором государстве - это почти всегда заведомо лохотрон, за исключением  может быть некоторых кредитных союзов. Особенно, если некоторый кредитный союз содержит некоторый депутат Городского, областного или Верховного совета. Мало кто следил за развитием событий, а я следил с самого начала, и видел, что весь этот обман  развивается, как снежный ком.
 
Сначала несколько лет обывателя атакуют информацией, что-де в Панской Польше было столько-то и столько-то кредитных спилок ( "касс взаимопомощи", "каса хворих") и как здорово они помогали рабочим. И вот сколько в данное время подобных кредитных спилок в Канаде и в США! А у нас, в Украине, почему-то их катастрофически не хватает.
 
И пипл начинает "хавать" весь этот гнилой базар и думать: а действительно, раз это настолько хорошо, то почему у нас в Украине нет кредитной спилки, которая бы мне помогла деньгами в трудную минуту?!

В последнее время некоторые средства массовой информации буквально взахлеб расхваливают так называемые центры реабилитации, которые создаются при активном участии неохаризматических религиозных организаций якобы для лечения людей, страдающих от наркомании. Та некомпетентность, с которой эти организации заявляют о своих намерениях и даже успехах в лечении наркозависимых, и та некорректность, с которой эта ложь распространяется через печать и телевидение, наталкивают меня, врача более чем с 25-летним стажем практической работы в психиатрии, на мысль: если эти реабилитационные центры в самом деле настолько эффективны, прогрессивны, то давайте закроем все наркологические стационары, диспансеры, прекратим подготовку специалистов, прекратим производство медикаментозных препаратов, закупку дорогостоящего диагностического оборудования, а все средства направим на расширение и развитие неохаризматических организаций, которые стараются убедить нас и все общество в том, что им по плечу борьба с тяжелейшим недугом человечества - наркоманией. <<Читати дал╕>>


 
Мер Ки╓ва Леон╕д Черновецький, як ╕ об╕цяв пров╕в к╕нн╕ перегони ╕мен╕ себе. Т╕, хто робив ставки, - обурен╕, а фанати самого мера - розчарован╕.
 
По-перше, сам ос╕длати коняку "реальний космонавт", хоча й об╕цяв, не наважився.
 
"Я ╕ сам хот╕в показати, що я ще майже у 60 рок╕в зелений, але всю н╕ч не спав, я хвилююся, тому що криза", - виправдовувався Черновецький за те, що так ╕ не с╕в у с╕дло. <<Читати дал╕>>
 
Мэр Киева Черновецкий признал, что со скачками не все чисто, и заявил, что никому не вернет ни копейки. А счастливчик, получивший $100 тыс. на субботних бегах, даже не показал публике выигрышного талона.
 
Субботние бега на киевском ипподроме прошли более чем странно: люди, угадавшие лошадь-победителя, в итоге получили денег меньше, чем поставили, а самим наездникам пока и вовсе не заплатили.

Так звана психолог╕я середнього пальця пересл╕ду╓ безпорадного споживача практично на кожному кроц╕. Взяти хоча б перед- чи п╕слясвятков╕ знижки на продаж товар╕в. Розм╕р рекламованого блага для нас колива╓ться в╕д 10 до 80%. На що розраховано таке з першого погляду марнотратство продавця? Все дуже просто: людину, яка дуже давно прагне придбати якусь (переважно дорогу) р╕ч, сл╕д п╕дштовхнути до розум╕ння, що саме тепер, у цей момент можна стати ╖╖ власником за см╕хотворною ц╕ною. <<Читати дал╕>>


Спод╕ваймося, що Леон╕д Михайлович Черновецький — мер, м╕льйонер ╕ батько родини — завершить сво╖ дн╕ в притулку для бездомних. Над тар╕лкою в╕всяно╖ каш╕ в палат╕ на двадцять душ.
 
Фантастика? Не б╕льша, н╕ж та, що у словах самого Черновецького, який об╕ця╓ бути «в╕чним мером».
 
Хочеш розсм╕шити Бога — розкажи йому про сво╖ плани. ╤ хай це буде ╓диною емоц╕йною ремаркою, бо дал╕ йтиметься про серйозн╕ реч╕.
 
Про те, як╕ ризики несе створення п╕дпри╓мства «Кращий д╕м», що займатиметься переселенням самотн╕х пенс╕онер╕в у притулок для л╕тн╕х людей. Та про те, чим може обернутися п╕дпорядкування ус╕х м╕ських морг╕в ╓дин╕й структур╕. Ми не претенду╓мо на стов╕дсоткову правильн╕сть сво╖х прогноз╕в. Але бачить сво╓ завдання у тому, щоб привернути увагу до надзвичайно гострих проблем.

 
Вспоминаем, как распознавать аферы 10-летней давности – от «надомной работы» до пирамид. Скоро это умение пригодится многим.

Ф╕нансова криза боляче вдарила по б╕знесу, ╕ багато прац╕вник╕в опинилися без роботи. Хтось ще спод╕ва╓ться на допомогу в╕д центру зайнятост╕, але б╕льш╕сть шукають ваканс╕╖ вс╕ма можливими способами. На бажаючих попрацювати чекають шахра╖, через яких можна втратити як м╕н╕мум час, а то й останн╕ грош╕. В╕д обману п╕д час пошуку роботи вас збереже т╕льки власна пильн╕сть.

Як виявити недобросов╕сного роботодавця? Головн╕ типи «кидалова»: «розвод» на грош╕ п╕д приводом навчання, початкового вкладу тощо; наб╕р п╕д виглядом оф╕сно╖ роботи шукають менеджер╕в з продажу сумн╕вно╖ продукц╕╖;
присво╓ння отриманого продукту. <<Читати дал╕>>


Ви ще не зна╓те, в як╕й компан╕╖ застрахуватися, ╕ взагал╕ не задумувалися про це? Не хвилюйтеся, за вас подума╓ незалежний ф╕нансовий консультант – зовс╕м чужа людина, готова зробити для вас добро за ваш╕ ж грош╕. В╕д нав’язливого нов╕тнього "дистрибутора" важко в╕дкараскатися, бо в╕н почува╓ться в╕дпов╕дальним за ваш добробут. Зда╓ться, його легше вбити, н╕ж придумати "в╕дмазку", чому не хочете викладати частину свого доходу на сумн╕вний проект. <<Читати дал╕>>


Розд╕л "Новини сайту" у розсилку включатись не буде. Переглянути ╖х можна лише на головн╕й стор╕нц╕ сайту (календар) або безпосередньо на стор╕нц╕ новин.

Вс╕ статт╕ "Лохотрон сьогодн╕": http://lohotrontoday.at.ua/publ/

Будь-ласка, пов╕домте про цю розсилку друзям, знайомим, колегам.

Адреса для п╕дписання http://lohotrontoday.at.ua/index/0-13 або subscribe.ru/archive/culture.people.lohotrontoday 

(або просто перешл╕ть не зм╕нюючи цього листа тому, кого бажа╓те запросити)

У випадку наявност╕ ц╕кавого матер╕алу, досв╕ду з власного життя пиш╕ть сюдипросто в╕дгук╕в та побажань про розсилку та сайт - пиш╕ть у  гостьову книгу або форум.

З найкращими побажаннями, Богдан Ч.

www.LohotronToday.at.ua



ДОЗВIЛЛЯ

Виходить стоматолог з каб╕нету, де залишився лежати пац╕╓нт, ╕ нервово ходить з╕ сторони уб╕к, смикаючи п╕дбор╕ддя. Закурив, але в╕дразу викинув сигарету у в╕кно. Медсестра його запиту╓:
- Що трапилося? Складний випадок?
Стоматолог в╕дпов╕да╓:
- Найтяжкий - у кл╕╓нта купа бабла, а вс╕ зуби здоров╕...

Chuvak.at.ua - створ╕ть св╕й настр╕й тут! Дозв╕лля, анекдоти, просто гумор, ╕стор╕╖, ц╕кава б╕бл╕отека, фото б╕бл╕отека, в╕део.


Подтверждено Дарвином

(2 февраля 2008, Болгария)
Это был холодный, но солнечный февральский день. Лидия, преподаватель биологии из Софии, везла двух друзей домой.

Внезапно автомобиль остановился. Свидетели видели, как все три пассажира вышли из автомобиля и склонились на решеткой коллектора. Они сливали в канализацию жидкости и порошки из различных бутылок и фляг.

Очевидно, Лидия проводила химические эксперименты в свободное от биологии время, и у нее осталось некоторое количество вредных химикатов. В полной мере неизвестно, какие именно это были химикаты, но две из множества бутылок были с бирками "диэтиловый эфир" и "метанол", оба являются огнеопасными веществами. Первый также используется как успокоительное средство, поэтому одно из объяснений их действий заключается в том, что они почувствовали головокружение от паров эфира и решили срочно избавиться от бутылька.

Коктейль огнеопасных веществ в замкнутом пространстве коллектора вызвал взрыв, настолько мощный, что решетка колектора обезглавила очень удивленную Лидию. Других двух лаборантов доставили в больницу с серьезными ожогами лиц. Скорее всего, их зрение современная медицина не в силах будет восстановить.
 
Darwin.at.ua - Премия Дарвина : Darwin awards : печальная дань человеческой глупости


В избранное