Отправляет email-рассылки с помощью сервиса Sendsay
  Все выпуски  

Лохотрон сьогоднi, нове на LohotronToday.at.ua (44-й випуск)


Мо╖ Вам в╕тання!

Ви чита╓те розсилку сайту

"Лохотрон сьогодн╕"


Iнтернет-енциклопед╕я шахрайств та лохотрон╕в

LohotronToday.at.ua

Проект "Лохотрон сьогодн╕" працю╓ ╕з 15 лютого 2005 року!


розсилка виходить щом╕сяця, ор╕╓нтовно 18-22 числа, ╕з перел╕ком нових матер╕ал╕в за останн╕й м╕сяць


  Щоб не забути зав╕тати на сайт, митт╓в╕ оновлення можливо переглядати через подачу RRS 2.0 за такими адресами:

  - новини: http://www.lohotrontoday.at.ua/news/rss/, статт╕: http://lohotrontoday.at.ua/publ/rss/.

  Автоматизувати та спростити "до неможливого" використання функц╕╖ RSS можна, зокрема, за допомогою веб-оглядача (браузера) Maxthon (дуже схожий на Internet Explorer, лише у сотню раз╕в функц╕ональн╕ший, ма╓ к╕лька мов програми (у т.ч. укра╖нська та рос╕йська). Останню верс╕ю завантажити можна за цим л╕нком.

  Також досить потужним ╓ браузер Google Chrome. Останню верс╕ю завантажити можна за цим л╕нком.


 
  Сайт 2Spare составил список самых известных и изобретательных мошенников, плутов и самозванцев за всю историю человечества.
          
 
 

  В сентябре в Киеве начинается сезон сдачи-съема квартир. В столицу массово съезжаются новоиспеченные студенты, рабочие, а  также иностранцы. Все они снимают квартиры, которые зачастую находят с помощью риэлтерских агентств. Как найти достойное жилье и как законно сдать квартиру, мы выяснили у представителей нескольких брокерских агентств и юристов. Итак, как обезопасить собственное жилье и не "попасть на развод" – советы арендатору и арендодателю.

 


  Не так давно ки╖вський зоопарк проводив «день ведмедя». А сьогодн╕ там, до реч╕, — «день слона». Ц╕каво, коли влада м╕ста орган╕зу╓ «день столичного споживача»? Адже вс╕ ми ризику╓мо вимерти як вид, не дочекавшись субсид╕й та св╕тлого майбутнього. У попередньому номер╕ газета вже писала про продаж акц╕й п╕дпри╓мств «Ки╖вводоканал» та «Ки╖вгаз» ╕ окреслювала ймов╕рн╕ ф╕нансов╕ втрати перес╕чного городянина внасл╕док переходу ╖х до приватних господар╕в.
  Сьогодн╕ ми можемо пов╕домити деяк╕ подробиц╕ цього р╕шення. Г╕рше не буде?
 
 

 спам Спам (в╕д англ. spam) — це масова розсилка кореспонденц╕╖ рекламного чи ╕ншого характеру людям, як╕ не висловили бажання ╖╖ одержувати. Передус╕м терм╕н «спам» стосу╓ться рекламних електронних лист╕в. Терм╕н спам почав вживатися з 1993 року, коли рекламн╕ компан╕╖ стали публ╕кувати в групах новин Usenet, дискус╕йних аркушах, гостьових книгах пов╕домлення, що не мають в╕дношення до задано╖ тематики, або пов╕домлення, як╕ ╓ прямою рекламою.
   Одним ╕з вид╕в спаму ╓ реклама, а також масове розсилання в╕д ╕мен╕ ╕ншо╖ особи, з ц╕ллю викликати до не╖ негативне в╕дношення - про як╕ зараз ╕ п╕де мова.
 
 

Тест - Тестирование служб такси  Тестирование служб такси включало два этапа. Первый этап проходил в режиме общения с операторами радиослужб на предмет стоимости услуги такси. У всех служб мы выясняли стоимость проезда от определенного адреса в Киеве до аэропорта Борисполь и назад (для всех служб был запрошен одинаковый адрес). При этом уточнялось, сколько придется доплатить в  случае задержки самолета (стоимость простоя), и при необходимость перевозки крупногабаритной коробки, которая не поместится в багажник. Результаты первого этапа не оценивались и приведены как справочная сравнительная информация по тарифам.

 

  Купуючи ╕грашки для д╕тей молодше трьох рок╕в, сл╕д проявляти особливу уважн╕сть.
 
  Уважно прочитайте наявн╕ попередження.
 
 

Розд╕л "Новини сайту" у розсилку включатись не буде. Переглянути ╖х можна лише на головн╕й стор╕нц╕ сайту (календар) або безпосередньо на стор╕нц╕ новин.


  Вс╕ статт╕ "Лохотрон сьогодн╕": http://lohotrontoday.at.ua/publ/


  Будь-ласка, пов╕домте про цю розсилку друзям, знайомим, колегам.

  Адреса для п╕дписання subscribe.ru/archive/culture.people.lohotrontoday (або просто перешл╕ть не зм╕нюючи цього листа тому, кого бажа╓те запросити)


  У випадку:

- наявност╕ ц╕кавого матер╕алу, досв╕ду з власного життя пиш╕ть сюди,

- просто в╕дгук╕в та побажань про розсилку та сайт - пиш╕ть у:  гостьову книгу, форум.

З найкращими побажаннями,

Богдан Черноуз

www.LohotronToday.at.ua


В избранное