Отправляет email-рассылки с помощью сервиса Sendsay
  Все выпуски  

Лохотрон сьогоднi, нове на LohotronToday.at.ua (47-й випуск)


Мо╖ Вам в╕тання! Ви чита╓те розсилку сайту

"Лохотрон сьогодн╕: енциклопед╕я шахрайств та лохотрон╕в"

LohotronToday.at.ua

Проект "Лохотрон сьогодн╕" працю╓ ╕з 15 лютого 2005 року!


*- розсилка виходить щом╕сяця, ор╕╓нтовно 18-22 числа, ╕з перел╕ком нових матер╕ал╕в за останн╕й м╕сяць -*


Щоб не забути зав╕тати на сайт, митт╓в╕ оновлення можливо переглядати через подачу RRS 2.0 за такими адресами:

- новини: http://www.lohotrontoday.at.ua/news/rss/, статт╕: http://lohotrontoday.at.ua/publ/rss/.

Автоматизувати та спростити "до неможливого" використання функц╕╖ RSS можна, зокрема, за допомогою веб-оглядача (браузера) Maxthon (дуже схожий на Internet Explorer, лише у сотню раз╕в функц╕ональн╕ший, ма╓ к╕лька мов програми (у т.ч. укра╖нська та рос╕йська). Останню верс╕ю завантажити можна за цим л╕нком.


Перепрошую за затримку при випуску чергового номера розсилки - ф╕нансова криза, зна╓те, то страшна штука, ╕ потребу╓ на увагу до себе набагато б╕льше часу, н╕ж планувалося wink

Экономический и политический «лохотрон» по-украински. Остап Бендер может только завидовать

Легендарный литературный персонаж Остап Бендер знал огромное количество «сравнительно честных» способов отъема денег у населения и постоянно (и с успехом!) их применял. Но если внимательно присмотреться к тому, что происходит в последнее время в украинской экономике и политике, то образ «великого комбинатора» начинает меркнуть. Способы и приемы используются самые что ни на есть остапобендеровские, но масштаб, знаете ли, совсем не тот.

Следим за моими руками…
Итак, давайте вспомним как в конце весны - начале лета доллар в Украине вдруг начал резко падать. А вместе с ним и доходы среднего класса, чья зарплата уже давно составляла эквивалент так называемых «условных единиц». И если «условная единица» стоила 5,25, а затем вдруг «упала» до 4,6, то разница на тысяче «единиц» составляет ни много ни мало, а 625 гривен. При всем этом резко выросшие за время премьерства Тимошенко цены почему-то вниз не абсолютно не стремились. А дяди из высоких кабинетов, расположенных в нацбанке и правительстве, рассказывали, что доллар возвращается к некоему «реальному» курсу, который по разным версиям должен был составлять три или даже две гривни. И, конечно же, именно в гривне рекомендовали хранить деньги.

Роберт Флетчер. фото: УН╤АНК╕лька тижн╕в тому укра╖нц╕ мали змогу спостер╕гати, за арештом м╕льйонер╕в. Публ╕чн╕ люди, як╕ навчали усп╕ху з телеекран╕в ╕ б╕лборд╕в Роберт Флетчер ╕ Олександр Бандурченко п╕сля жорсткого затримання – заарештован╕. Звинувачення – привласнення грошей кл╕╓нт╕в. Сума збитку - десятки м╕льйон╕в долар╕в.

Орган╕зац╕╖, як╕ профес╕йно займаються в╕дбиранням грошей у населення, ╕снують в б╕льшост╕ кра╖н св╕ту. На жаль, Укра╖на, якщо ╕ не попереду планети вс╕╓╖, то напевно серед л╕дер╕в. Флетчер ╕ Бандурченко - перш╕ особи компан╕й, котр╕ залучали грош╕ в╕д населення в сумн╕вн╕ б╕знес-схеми. ╥х д╕яльн╕сть тривала всього дек╕лька рок╕в, але з вражаючим розмахом.


По подсчетам экспертов, в 2009 году в карманах отпетых аферистов, орудующих в Украине, осядет не менее $730 миллионов, выманенных у украинцев обманным путем. Казалось бы, история с «Элита-Центр» должна была напомнить украинцам о том, что происходило с их деньгами в 1990-х. Прошло всего пару лет со времен скандала, и вот — снова старая песня: деньги крадут! Мошеннические учреждения, которые зарабатывают на жадности и неосведомленности украинцев, существовали всегда, но в период кризиса рынок таких услуг растет не по дням, а по часам.


Почти 10 миллионов россиян уже стали жертвами телефонных жуликов! Эту цифру озвучили в Петербурге специалисты, которые провели первый в стране опрос жителей крупных городов на предмет мобильного мошенничества. Почему же люди покупаются на дурацкие SMS'ки и победы в конкурсах, в которых они не участвовали? Это вопрос вызвал у исследователей противоречивые мнения.


 

Спросил у своего сорокалетнего приятеля, корпевшего над заполнением налоговой декларации о сумме отчислений...

...в Пенсионный фонд. Ответ был лаконичным: 42% из общего налога в 200 грн. идет в Пенсионный фонд и никаких дополнительных отчислений он не делает. От таких щедрот более чем на социальную пенсию не заработаешь. На неё и сейчас не прожить двух недель, а уж через два десятка лет пенсионная пайка будет как у папы Карло: килограмм лука в углу каморки рядом с носатым деревянным хлопцем вместо мебели.


Якось, виходячи з╕ станц╕╖ метро «Вокзальна», прориваючись кр╕зь натовп пасажир╕в, я взяв простягнутий мен╕ рекламний проспект. «Посп╕шайте п╕дключитися» - пропонував сво╖ послуги новий ╕нтернет-провайдер. Але прочитавши текст на зворотн╕й стор╕нц╕ листка, я був шокований... 
Рекламодавц╕ пропонували забезпечити не мало не багато - безл╕м╕тний зв'язок з... Богом, оск╕льки, за ╖хн╕ми словами, «╤╓шуа сплатив пакет Ваших гр╕х╕в». Тут же вс╕х охочих «п╕дключитися» запрошували на з╕брання. ╤з самого низу маленькими л╕терами було написано: «╢вре╖ за ╤╕суса». Ось так, зам╕сть виг╕дного п╕дключення до ╤нтернету можна потрапити до секти. 
Под╕бн╕ «продвинут╕» методи вербування вражають сво╖м цин╕змом, але водночас змушують ще раз замислитися про природу сектантства. Засноване на брехн╕, воно й живе неправдою, а вже залуча╓ до себе майже завжди обманом. Про це не можна забувати, тим паче, що таких приклад╕в б╕льш н╕ж достатньо.


Чтобы выяснить это, корреспондентам пришлось долго и тщательно втираться в доверие к некоторым столичным автомеханикам. Итак, какими методами нас обманывают на СТО, на каких видах работ больше всего «нагревают» механики и как защититься от обмана.

Журналисты белорусского издания Руль.by провели расследование и пришли к неутешительным выводам, что таки да, обманывают. И хоть расследование проводилось в столице Белоруссии, все сказанное ниже практически полностью совпадает с ситуацией с автосервисом в Украине.

«Ви молода людина, вам жити та жити, а ви таке проти Бога пишете...» - з натиском на слова «жити та жити» десять рок╕в тому заявив мен╕ нев╕домий, який явився в редакц╕ю газети «Укра╖на молода», п╕сля мо╓╖ першо╖ публ╕кац╕╖ про не дуже богоугодну д╕яльн╕сть н╕гер╕йського пастора Сандея Аделадж╕. 

Яким чином спритний «ходок» в╕д Аделадж╕ прошмигнув повз пильних вахтер╕в комб╕нату «Преса Укра╖ни» для мо╖х колег ╕з редакц╕╖ було загадкою. Мене це не дивувало, адже я вже знав, що посланець в╕д Аделаж╕ з колючим поглядом ╕ нап╕вв╕йськовою виправкою не простий адепт секти, що тод╕ звалася «Слово в╕ри» (нин╕ – «Посольство Боже»), а справжн╕й п╕дполковник (хоч уже й на пенс╕╖) Ком╕тету державно╖ безпеки СРСР!

Не дивлячись на багаточисельн╕ публ╕кац╕╖ в прес╕, власний сумний досв╕д, застереження профес╕онал╕в, люди продовжують потрапляти в пастки, розставлен╕ "лохотронщикам╕".
╤з незрозум╕лих причин стара народна мудр╕сть "Попереджений - означа╓ озбро╓ний" не працю╓...
 


Розд╕л "Новини сайту" у розсилку включатись не буде. Переглянути ╖х можна лише на головн╕й стор╕нц╕ сайту (календар) або безпосередньо на стор╕нц╕ новин.

Вс╕ статт╕ "Лохотрон сьогодн╕": http://lohotrontoday.at.ua/publ/

Будь-ласка, пов╕домте про цю розсилку друзям, знайомим, колегам.

Адреса для п╕дписання http://lohotrontoday.at.ua/index/0-13 або subscribe.ru/archive/culture.people.lohotrontoday (або просто перешл╕ть не зм╕нюючи цього листа тому, кого бажа╓те запросити)

У випадку наявност╕ ц╕кавого матер╕алу, досв╕ду з власного життя пиш╕ть сюдипросто в╕дгук╕в та побажань про розсилку та сайт - пиш╕ть у  гостьову книгу або форум.

З найкращими побажаннями, Богдан Ч.

www.LohotronToday.at.ua


Chuvak.at.ua - створ╕ть св╕й настр╕й тут! Дозв╕лля, анекдоти, просто гумор, ╕стор╕╖, ц╕кава б╕бл╕отека, фото б╕бл╕отека, в╕део, файловий арх╕в тощо. Chuvak.at.ua - тв╕й настр╕й в мереж╕!

 


В избранное